יום ד', טו’ באדר א' תשע”ט
    צור קשר  |  אודות  
אתר זה בא להמחיש ולהגשים כי מרחב הפיתרונות לבעיות הפנים, החוץ והביטחון של מדינת ישראל כרוך בחזרתה למימדיה הטבעיים והמובטחים והמעוגנים במציאות הגיאוגרפית. מרחב המדינה כולל הוא את כל איזור הסהר הפורה כאשר במרכזה מקדש ירושלים, מלכות וסנהדרין, תרבות יהודית הנובעת מדעת אלוקים, תורה ומורשת. ארץ גדולה לעם גדול !!! הפתרון לבעיות מדינת ישראל היא ההבנה כי מרכיביה,כמו מחוז יהודה ומחוז שומרון, הינם רק מרכיב מרכזי חלקי של המרחב האברהמי של המזרח התיכון החדש.טריטוריה -היא המולדת !
12:35 (26/04/12) גדעון חרלפ
09:56 (21/10/16) גדעון חרלפ
לא כולם יישרו קו לשמאל, לא כולם מקטינים ראש , לא כולם גדולים מהחיים ,לא כולם מבטלים את הטריטוריה למען קוסמופוליטיות .הנה הוא הפרופסור לגיאוגרפיה גרשון גליל במיטבו :ארץ ישראל וממלכת דוד ושלמה - הממלכה המאוחדת עד למפרץ איסכנדרון
09:45 (21/10/16) גדעון חרלפ
לא ברור מה הוא חיפש שם ,בקצה ארץ...למה שמישהוא ישמע או יתחשב בעברי הזוי מארץ ישראל,מספר סיפורים על שנבלע על ידי דג..ולמרות הכל, השעיר כבר נשלח לעזאזל ..ואנו ממשיכים לקרוא את הסיפור ההזוי הזה במנחת היום הקדוש ביותר שלנו ... מעבר לנהר החידקל- מנהרות גן העדן... קצה ארץ ההגמוניה העברית של המזרח התיכון החדש...
תגובות: -1  צפיות: -1
10:36 (17/06/15) גדעון חרלפ
גבולות המזרח התיכון הישן מטשטשים ומתבטלים. העם הדרוזי בהר החורן המזרחי עומד לפני השמדה כמו היאזידים בהר סינג'אר .צבא הגנה לישראל מתכונן להדוף את הפליטים דרוזים וללא אופציית סיפוח הר הדרוזים למדינת ישראל העכשווית .ואיפה העם היהודי ומדינת ישראל ?האם יחזור למחוזות ילדותו? קרא כאן את מה שכתב המשורר והמסאי יצחק שלו כאילו לא חלפו עשרות שנים מאז שכתב על ההגמוניה של העם העברי במחוזות המזרח והצפון שננטשו - "לא נוותר על גבולות הייעוד "!ומחפירות הר הבית אל מרחבי המזרח התיכון החדש....
14:01 (08/01/15) גדעון חרלפ
קרא כאן על פעלה של האישה היקרה הזאת,שהציגה לעין כול את הפועלים הזרים שהגיעו לכאן מערב ,ומבקשים כאן לא פחות מאשר ריבונות ! כל עוד כאשר פליטי יהודי ארצות ערב ,גרושם וסיבלם,נמחק מהמשוואה הפוליטית העכשווית. אנחנו בעד זכות השיבה של אוכלוסיית פועליםזרים אלו,לערב הסעודית,עם הנפט,האורניום והזהב ! ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות עם 10- מליון פועלים זרים !!
14:51 (01/02/09) גדעון חרלפ
שני פסי התכלת בדגל ישראל ומגן דוד במרכזם מכוונים אל שיכותינו לכל מרחב הסהר הפורה בין הנילוס והפרת - נהרות גן העדן . רק בשליטה שלנו על כל המרחב השמי- ישראלי יביא לפריחת מזרח תיכון חדש .
14:38 (01/02/09) גדעון חרלפ
החלופה היחידה לבעיה המוסלמית בשטחי ארץ ישראל ההיסטורית היא חזרתם של המוסלמים לאיזור מוצאם בערב הדרומית . רק שם קימים המשאבים והמקרקעין לקליטת המהגרים המוסלמים שהיגרו לארץ ישראל . רק בחזרתם לערב הדרומית יכול שיסגר חשבון היסטורי ארוך של עם ישראל עם מוחמד ויורשיו ,רוצחי השבטים היהודים בערב .
18:10 (30/10/13) גדעון חרלפ
נכון ,יש ידידים ויש ידידים.אבל יש ידידי אמת,שחושבים שאתה לא פועל נכון,מבזבז את זמנך וכישרונותיך.כזה הוא נשיא צ'כיה מילוש זמאן, ידיד שקורא לצאת מהחשיבה הסתגלנית שלנו ואומר כי הראליה הפוליטית לסיום הסכסוך הוא העברת ערביי ישראל,שהגיעו משם-לשם ! תחי מלכות האשמית של ערב הסעודית !
14:25 (14/05/12) גדעון חרלפ
שאול טשרניחובסקי ,רופא ומשורר היה גם בין חוזי החזיון העכשווי של מלכות ישראל השלישית מן היאור ועד נהר פרת,פשוט,קצר אקטואלי ועברי,ללא היתנצלות קיומית וללא לבטים. וכך שורר בשירו 'מנגינה לי ' :לילו יושבי מעוז ים, בת פלשת מר לה מר - הירדן לך, והלבנון לך, והמישור וההר. מנחל פרת עד לבוא חמת והמדבר בערב, הגבול תתארו יד יה, תראנו עין העב. וכיבשו ארץ בחזקת יד ונאחזתם בה, ובניתם בניין-עד לדור הקם לכם, הבא!
00:06 (27/11/09) גדעון חרלפ
עם חידוש איסור הבניה ביהודה ושומרון, הוא הספר הלבן, התגבר הצורך בהצגת התיאוריה האברהמית המתחדשת בזכותנו להיות הכובשים בכל מרחבי הקשת הפוריה. כאן יתבארו גבולות ארץ כנען, ארץ המלכות של אברם העברי מצד אחד והיותו אב המון גויים מצד שני. האם סרב אבינו אברהם לשלוט בנחלת שם בן נוח? מה פשר גלות מצרים שהתחילה דווקא כאשר הובטחו לו, הן הבעלות על כל מרחב בין שני הנהרות והן השליטה על עשרת עמי כנען.
16:12 (24/03/09) גדעון חרלפ
לאחר המתנה של שנים רבות יצא לאור השבוע ספרו של המשפטן הוורד גריף על היסודות המשפטיים וגבולות מדינת ישראל על פי הדין הבינלאומי . הוורד גריף ,מאז היותו יועץ משפטי של שר התשתיות הלאומיות המנוח , פרופסור יובל נאמן ע"ה . טען וטוען כי על פי החלטת חבר העמים בועידת סן רמו בדבר הענקת בית לאומי לעם היהודי בארץ ישראל ,נחלת עם ישראל כוללת את כל ארץ ישראל התנכ"ית למלוא גבולותיה וכל החלטה  על קיצוץ בשטח ארץ ישראל- הינה בלתי חוקית  בעליל . כמו כן כל השיטות המשפטיות הקובעות כי אנו מחזיקים בטריטוריה לא לנו - כמו השיטה  של בית המשפט העליון או הדרך של מני מזוז , היועץ הממשלתי לממשלה  כיום ,  הינן מנוגדות לזכויות ארץ ישראל ועם ישראל על פי הדין הבינלאומי .  
15:34 (22/02/09) גדעון חרלפ
the transfer the israely arabs to thier origines is only the realistic solution of the problames in the midlle new east
חדשות שהן ישנות
תחומי ארץ ישראל
מחוזות ארץ ישראל
מקדש ירושלים
הגיאוגרפיה הפנימית
תורת ארץ ישראל
אדריכלות ויהדות
שירי מולדת
מלכות ישראל השלישית
אוצר המקדש
תנועות המקדש
ספרי המקדש והר הבית
אישי המקדש
ארכיאולוגיה
משפט הר הבית
נהרות ארץ ישראל
הרי ארץ ישראל
ארץ ישראל המובטחת - דעת חוקרים
סיפורי המזרח התיכון החדש
ירושלים המקדשית
פורום שאלות ותשובות
הפוליטיקה האלוקית
קרבן פסח והקמת במות באין מזבח במקדש ירושלים
 
 
 
 אתר אינטרנט מקצועי בחינם